Dantel yastık kenarı modelleri

Dantel yastık kenarı örneklerinden ilham alarak yastığınıza çok daha güzel ve özel görünümler kazandırabilirsiniz. Sadece yatak odasındaki yastıklara değil, salon ve oturma odasında bulunan yastıklarınız içinde güzel dantel kenarı uygulayabilirsiniz.

 

« İşlemeli örgü yastık örnekleri

Örgüden dantel takı modelleri »

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

  • havlu kenarı örneklerihavlu kenarı örnekleri Çeyiz işleri eskisi kadar genç kızlarımız tarafından rağbet görmemesine rağmen biz inadına hala bu geleneği günümüzde devam ettiren kızlarımız için birbirinden güzel çeyizlik havlu […]
  • Boncuklu salon takımı örnekleri 2016Boncuklu salon takımı örnekleri 2016 Bu yazımızda arkadaşlar netten bulduğum en güzel boncuklu salon takımlarına göz atacağız. Hepsi de çok güzel ve farklıdır buyurun.
  • Dantel salon takımları 2016Dantel salon takımları 2016 Dantelden yapılan salon takımları gerçekten çok güzel ve farklı görünüyor. Sizde el emeğiniz ile harika salon takımları işleyebilirsiniz.
  • Derya baykal dantel salon takımı örnekleri 2016Derya baykal dantel salon takımı örnekleri 2016 Evet arkadaşlar bu yazımızda 2016 yılına özel olarak bulduğumuz en güzel salon takımı modellerine bakacağız. Hepsinin de yapımı çok farklıdır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*